Czytanie przyszłości w kartach Tarota


Nie są to jednak poważne rzeczy, zależy mu na Tobie, nigdy nie przeszła mu przez głowę myśl o zdradzie. Tak więc możesz spać spokojnie.

Bardzo zależy Ci na chłopaku, co prowadzi do wzmożonych obaw o to czy jest z Tobą szczery. Na szczęście nie masz się o co martwić. On podziela Twe uczucia, planuje z Tobą wspólną przyszłość i jest szczery. Na pewno by Cię nie zdradził, tak więc zazdrość o inne kobiety jest nieuzasadniona.

Pomimo że jest Wam razem bardzo dobrze, Twój chłopak nie zawsze jest z Tobą szczery. Bardzo lubi się zabawić, często wciska Ci kit że był gdzie indziej podczas gdy był na imprezie. Nie oznacza to że Cię zdradza, jednak musisz z nim poważnie porozmawiać. Najlepiej zdemaskuj jakieś jego kłamstwo i postaw sprawę na ostrzu noża, albo zacznie być szczery, albo koniec związku.

Czy wróżka dzięki kartom Tarota ma wielką moc?

Szczerość jest podstawą każdego związku. Niestety w Waszym zdarzały się incydenty, że partner Cię okłamywał. W najbliższym czasie wszystko wyjdzie na jaw, a Ty staniesz przed dylematem: przebaczyć mu, czy też zakończyć ten związek. Na szczęście nie doszło do najgorszego, czyli do zdrady z jego strony, aczkolwiek jako jego dziewczyna masz prawo liczyć na prawdę z jego strony. Sama zdecydujesz czy warto dalej z nim być.

Ostatnimi czasy dochodziło w Waszym związku do kłótni. Wydaje Ci się, że chłopak niejednokrotnie Cię okłamał, jednak on również posądza Cię o nieszczerość. Najlepiej będzie, jeśli zapomnicie o tym co było złe i skupicie się na budowaniu wspólnej przyszłości. Tak w zasadzie łączy Was wiele, macie szansę na stworzenie poważnego związku. Jednak musicie zacząć zachowywać się bardziej poważnie.Twój chłopak ma znaczną potrzebę niezależności. Właśnie to wyczytała wróżka (http://ezowymiar.pl/wrozka.html), przez to wydaje Ci się, że nie jest z Tobą szczery, gdyż często używa zbywających odpowiedzi. Jednak on po prostu ma taki charakter, nie okłamuje Cię, po prostu ma potrzebę swojej prywatności. Nie masz więc powodów do obaw.

W najbliższym okresie Twe życie seksualne zdecydowanie się poprawi. Poznasz osobę, która sprawi że poczujesz się znowu jak za swoich najlepszych lat. Zakochacie się w sobie, dzięki czemu seks w Waszym związku przekroczy zwykłą sferę ziemską. Chociaż w tej chwili myślisz, że jest to niemożliwe, już niedługo przekonasz się że jesteś w błędzie.

Informacje

Dodany: 2017-11-07
Kategoria: Wróżby

Tagi dla artykułu

karty tarota, kosmogram, wróżka internetowa, znaki zodiaku

Komentarze: 8


 • noavatar.png
  Bebe
  Dodany: 2017-11-18

  Poprzednio nie odczytywał remedium istotnie fajowego

 • noavatar.png
  Arden
  Dodany: 2017-11-20

  pochłaniał spośród podpartym tchem

 • noavatar.png
  Irina
  Dodany: 2017-11-20

  wciągnąłem się w wpisika

 • noavatar.png
  Dimple
  Dodany: 2017-11-20

  fajnie spisujesz

 • noavatar.png
  Sina
  Dodany: 2017-11-24

  Wspaniale się studiuje

 • noavatar.png
  Cathryn
  Dodany: 2017-11-25

  morowym gustem wypisywane

 • noavatar.png
  Cory
  Dodany: 2017-11-25

  jestem na ano

 • noavatar.png
  Graham
  Dodany: 2017-11-25

  Zaciekawiło zgniata piekielnie

Copyright © 2017 jak zacząć wróżyć